Jak uczymy?

Uczymy żywego języka angielskiego. Zamiast jednostronnego przekazywania wiedzy jest interakcja z lektorem i aktywny udział dziecka w lekcji online. Nie ma czasu na nudę!

Umysł dziecka chłonie języki jak gąbka. Dziecko które dołącza do przedszkola czy klasy w szkole do której chodzą dzieci anglojęzyczne, po dwóch, trzech latach często mówi swobodnie i z takim akcentem, że trudno rozpoznać, że pochodzi z innego kraju. Takie dziecko uczy się przez osłuchanie i rozmowy na przeróżne tematy z innymi dziećmi i z lektorem.

Ucząc dzieci języka angielskiego przez internet najwięcej uwagi poświęcamy jak najszybszej nauce mówienia w obcym języku. Lektor rozmawia z dzieckiem przez większość czasu lekcji. Już sam sposób prowadzenia zajęć - rozmowa przez Skype pomaga w skupieniu się na rozmowie. Stopniowo oswaja ucznia z żywym językiem angielskim. Nie marnujemy czasu na rebusy językowe, nie tracimy czasu na chwile ciszy i zastanawianie się. Jeśli szukasz kolorowanek lub bajek, chętnie podpowiemy gdzie je znajdziesz - ale po lekcji. W czasie lekcji natomiast uczymy się języka angielskiego i na to poświęcana jest każda minuta kursu.

Im młodsze dziecko tym łatwiej przyswaja sobie nowe rzeczy. Powszechnie uważa się, że gdy nauka języka obcego rozpocznie się do 7 roku życia, to dziecko ma szansę opanować język tak, że będzie mówić jak obcokrajowiec. Osoby dorosłe raczej nie są w stanie tak nauczyć się mówić po angielsku, aby "zgubić" akcent, natomiast dziecko może to zrobić.

Nasza metoda polegająca na ciągłej rozmowie może nie jest tak atrakcyjna wizualnie jak w szkołach w których można online pokolorować skrzata czy poprzeciągać myszką klocki w różnych kolorach na których pojawiają się interaktywne napisy RED, YELLOW, BLUE itp., ale musimy się zdecydować co chcemy osiągnąć - czy dziecko ma naprawdę szybko uczyć się języka angielskiego czy może lekcja ma być tylko zabawą, a efekty tego nie są dla nas istotne. 

Jeśli chcesz osiągnąć maksymalnie dużo i maksymalnie szybko, to możesz zobaczyć na lekcji próbnej jak działa nauka języka dla dzieci przez Skype. Przekonasz się, że Twoje dziecko może się uczyć angielskiego z lektorem przez internet przez 100% czasu lekcji a nie przez 10% bo przez pozostałą część lekcji uczy się wierszyka lub przeciąga myszką słówka...

Gotowy na lekcję próbną? 

Kliknij i zamów lekcję próbną z naszym lektorem >>>

Kontakt

tel +48 690 33 0000
skype: teleenglish
email info (@) elfy.pl

Dane Szkoły

AWANS Sp. z o.o.
Al. Józefa Piłsudskiego 34
35-001 Rzeszów

Numer konta

AWANS Sp. z o.o., Al. Pilsudskiego 34, 35-001 Rzeszow IBAN: PL 66 1240 2614 1111 0010 9575 1655 Pekao SA II/o Rzeszów, ul. 3 Maja 21, Poland

Dane rejestrowe

NIP: 8131005054, REGON: 690298309, kapitał zakładowy 50.000 PLN, KRS 0000504833, XII Wydział Gospodarczy KRS Rzeszów

© elfy.pl. AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.